Tay Danışmanlık / Ataşehir Yatılı Bakıcı

Ataşehir yatılı bakıcı hizmeti veren kurumumuza son dönemlerde talepler artmıştır. Nedeni ise günümüzde uzayıp giden çalışma saatlerinden ve hızlı yaşam koşullarından kaynaklanan ve giderek artan tempolu şehir hayatı neticesinde çalışan anne babaları yatılı bakıcı talep etme yönüne sürüklemesidir. Ataşehir yatılı bakıcı kurumumuzun sağladığı kolaylık sayesinde işinden evine gelen ebeveynler, ev ile ilgili sorumluluklarını tamamlama zorunluluğunu bakıcıya devrederek çocukları ile daha fazla vakit geçirmek fikrini benimsemişlerdir.  Tay danışmanlık firmamız bir özel istihdam bürosudur. Bu nedenle İş-kur tarafından denetlenen kaliteli ve güvenilir bir kuruluştur. Kurumumuzun sizlere belli başlı verdiği diğer hizmetler ise; Ataşehir bebek bakıcısı,  Ataşehir çocuk bakıcısı, Ataşehir yatılı bakıcı, Ataşehir şoför, Ataşehir aşçı kapsamında alanlardır. Yatılı personeli seçmek gündüz çalışacak personeli seçmekten daha titizlik gerektirir. Bunun nedeni, aynı evde yaşayacak olma düşüncesi aileleri iki kere düşünmeye sevk eder. Yatılı bakıcılar adeta ailenin bir üyesi gibi evi ve işin tanımını benimseyip çalışmaktadır. Bu yüzden Ataşehir yatılı bakıcı personeli ararken, firmamızın deneyimlerinden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Çalıştığı işyerini benimseyen, adeta kendini oraya ait hissederek emek veren bir Ataşehir yatılı bakıcısı ile yaşanılan süreç daha istikrarlı ve uzun olmaktadır.

Tay Danışmanlık gündüzlü ve yatılı personel yönlendirmede, aileleri yeterince tanıyıp ne istediklerini anlamaya çalışıp o aile kriterlerine göre personel çalışması ve yönlendirmesi yapmaktadır.

Ataşehir yatılı bakıcısı hizmeti veren firmamız aynı zamanda Ataşehir bakıcı , Ataşehir çocuk bakıcı , Ataşehir bebek bakıcısı< bakımı sunmaktadır. Çocuk bakıcısı hizmetinde pofesyonel olan firmamız ile tanışmak için sizleri de bekliyoruz.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tay Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?