Tay Danışmanlık / Ataşehir

Ataşehir Danışmanlık Hizmeti

Tay Danışmanlık, tüm İstanbul’da olduğu gibi Ataşehir semtinde de sizlere ihtiyacınız olan danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır. Yoğun nüfusuyla dikkat çeken Ataşehir semtinde konutların ve iş yerlerinin çok fazla oluşu danışmanlık hizmetlerine duyulan ihtiyacı beraberinde getirmektedir. Nüfus çokluğuyla birlikte Ataşehir ve çevresindeki bölgelerde Ataşehir çocuk bakıcısı, yatılı bakıcı, eve yardımcı, hasta bakıcısı ve bebek bakıcısı gibi hizmetlere duyulan ilgide artış gözlemlenmektedir. Danışmanlık hizmetleri konusunda sektörün öncü isimlerinden olan şirketimiz, sizlere çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcı, bebek bakıcısı hizmetlerini sunmaktadır.

Tay Danışmanlık ile Sevdikleriniz Güvende!

Çocuk ve bebek bakıcıları, özellikle çalışan anneler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Çocuk bakıcıları, günün yoğun temposunda çocuğunuzla ilgili konularda size destek veren personellerdir. Çocuklarınızla her anlamda ilgilenecek olan çocuk bakıcılarını seçerken oldukça dikkatli davranmanız gerekmektedir. Tam da bu noktada güvenilir hizmet anlayışıyla Tay Danışmanlık çocuk bakıcısı problemlerinizi çözüme kavuşturmaya geliyor. Tay Danışmanlık olarak çocuklarınız ve sizin için her zaman en iyisini hedeflemekteyiz. Çocuklarınızın sadece fiziksel değil, zihinsel ve ruhsal gelişimlerini de olumlu anlamda destekleyecek, yatılı, sıcak kanlı, şefkatli, enerjik, güler yüzlü, eğitimli, aktif, tecrübesi olan ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan adaylarımızı sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Her Ailenin İhtiyacı Olan Tüm Hizmetler Tay Danışmanlık’ta!

Tay Danışmanlık olarak uzun yıllardır siz değerli müşterilerimiz için profesyonel ve eğitimli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Firmamız tarafından sunulan hizmetler arasında; bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, eve yardımcı bayan, hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, özel şöför, yatılı bakıcı gibi birçok hizmet yer almaktadır. Ataşehir semtinde oturuyorsanız ve bebek bakıcısı problemiyle karşı karşıyaysanız hemen bizleri arayarak Ataşehir Bebek Bakıcısı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Size özel bebek bakıcıları ve çok daha fazlası için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tay Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?