Tay Danışmanlık / Batı Ataşehir

Batı Ataşehir Danışmanlık Hizmeti

Tay Danışmanlık olarak, profesyonel ve tecrübeli ekibimizle birlikte çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, yaşlı bakıcısı, eve yardımcı, özel şöför gibi birçok probleminizi çözüme kavuşturmaktayız. Sıklıkla tercih edilen danışmanlık şirketlerinden olan Tay Danışmanlık, çocuğunuzun veya bebeğinizin günlük bakımını, eğitimini ve ihtiyaçlarını en az sizin gösterdiğiniz hassasiyetle karşılayabilecek olan profesyonel çocuk bakıcısı portföyüyle Batı Ataşehir bölgesindeki tüm ailelerin hizmetindedir. Firmamız, sadece Batı Ataşehir semtinde değil; aynı zamanda Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Kadıköy, Kartal, Kavacık, Maltepe, Suadiye, Üküdar gibi Anadolu yakasındaki tüm semtlerde hizmet vermektedir.

Eviniz, Çocuğunuz ve Yaşlı Hastanız İçin Sunulan Hizmetler

Tay Danışmanlık firması olarak başlıca hedefimiz bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, yaşlı ve hasta bakıcısı konularında sizlere güven duygusuyla birlikte en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Güvenilir ve referanslı olmaları gereken çocuk bakıcıları konularında ailelerin hassasiyetini anlayarak personel seçimlerimizi büyük bir titizlikle yapmaktayız. Tüm hedefimiz; sizlerin istediği özelliklere ve donanıma sahip çocuk bakıcılarını sizlere bulabilmektir. Bu doğrultuda hareket ederek İstanbul Anadolu yakasında uzun yıllardır müşteri memnuniyeti sağlayan danışmanlık firmalarından bir tanesiyiz. Sizler de Batı Ataşehir bölgesinde danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Batı Ataşehir Çocuk Bakıcısı ve Batı Ataşehir Bebek Bakıcısı hizmetlerimizde karşınızdayız.

Güvenilir ve Tecrübeli Çocuk Bakıcıları

Çocuk bakıcısı personellerimizi seçerken dikkat ettiğimiz hususlar arasında; Bebek ve çocuk bakımı yapabilecek nitelikleri taşıması, mesleki eğitimini bu alanda yapmış olması, sosyal yaşamının problemsiz olması, insan ilişkilerinin kuvvetli olması, herhangi bir fiziksel rahatsızlığının olmaması, dış görünümüne ve hijyene özen göstermesi, güler yüzlü, enerjik, sevecen, sabırlı ve saygılı olması ve tecrübeli olması gibi kriterler bulunmaktadır. Tüm bu hususlar doğrultusunda sizlere en uygun olan adaylarımızı belirlemekteyiz. Her zaman için veri tabanımızdaki en iyi personellerimizi sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Batı Ataşehir semtimizde de Batı Ataşehir Bebek Bakıcısı arayışı içerisindeyseniz hemen bizleri arayarak detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tay Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?