Tay Danışmanlık / Bostancı

Bostancı Danışmanlık Hizmeti

En değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın güvenli ellerde büyümesi için Tay Danışmanlık olarak elimizden geleni yapmaktayız. İstanbul Anadolu yakasında yer alan Bostancı semtinde Bostancı Çocuk Bakıcısı, Bostancı Bebek Bakıcısı, Bostancı Hasta Bakıcısı, özel şöför, ofis personelleri, aşçılar, yaşlı bakıcı, yatılı bakıcı gibi birçok hizmeti sunmaktayız. Ailelerin çocuklarını güvenle emanet edebileceği doğru bakıcı adaylarını bulabilmesi adına Tay Danışmanlık şirketimiz uzun yıllardır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutan Tay Danışmanlığın amacı sizlere güvenli, referanslı, eğitimli çocuk bakıcılarını sunabilmektir.

Çocuklarınızı Tay Danışmanlık’a Emanet Edin!

Tay Danışmanlık, uzun yıllardır İstanbul Anadolu yakasının Bostancı semtinde hizmet vermektedir. Tay Danışmanlık’ın hizmet verdiği ilçeler arasında Bostancı semtinin yanı sıra Acıbadem, Ataşehir, Batı Ataşehir, Beykoz, Caddebostan, Çekmeköy, Erenköy, Göztepe, Kadıköy, Kartal, Kavacık, Kurtköy, Maltepe, Suadiye, Ümraniye ve Üsküdar semtleri de bulunmaktadır. Hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı, yatılı bakıcı, özel şöför, ofis personeli, villaya karı-koca hizmeti, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı ve ev işlerine yardımcı personel temini ile ilgili İstanbul’da yaşayan ailelerin tek tercihi olmak için her zaman hizmet kalitesini ön planda tutmaktadır. Tay Danışmanlık geçmişten günümüze kadar tecrübeli personelleriyle birlikte kurumsallaşma sürecini tamamlamış olup, İstanbul Anadolu yakasında yaşayan ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

Eviniz İçin Nitelikli ve Tecrübeli Personeller!

Sektörün sıklıkla tercih edilen danışmanlık firmalarından olan Tay Danışmanlık, bebeğinizin veya çocuğunuzun günlük bakımını, eğitimini ve ihtiyaçlarını en az sizin gösterdiğiniz sevgi ve titizlikle karşılayabilecek referanslı ve profesyonel dadıları sizlerin beğenisine sunmaktadır. Eviniz ve işyeriniz için aradığınız kriterlerdeki nitelikli,tecrübeli ve referanslı personeli temin etmek ve ihtiyacınızı karşılayacak doğru çözüm önerileri üretmek önceliğimizdir. Bostancı semtindeki tüm danışmanlık ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Bostancı Bebek Bakıcısı ve Bostacı çocuk bakıcısı hizmetlerimiz için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tay Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?