Tay Danışmanlık / Caddebostan

Caddebostan Danışmanlık Hizmeti

Sektörün öncü danışmanlık firmalarından olan Tay Danışmanlık uzun yıllardan bu yana aileleri bakıcılarla buluşturmaktadır. Çalışan bir annesiniz ve çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılayacak bir bakıcı mı arıyorsunuz? Evdeki hastanızla ilgilenmesi için bir yardımcıya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Veya ev işlerinde size yardım edecek bir bayan mı arıyorsunuz? Bu ve benzeri ihtiyaçlarınız için Tay Danışmanlık ailesi olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Anne ve babalar olarak çocuğunuzu emanet edeceğiniz kişilerin güvenilir, dürüst ve çocuğunuza en az sizin kadar sevgi gösterebilecek bireyler olmasını istersiniz. Tam da bu noktada Tay Danışmanlık olarak hassasiyetleriniz doğrultusunda hareket ederek en nitelikli bakıcıları sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Sevdikleriniz Tay Danışmanlık Hizmetleri ile Güvende!

Tay Danışmanlık, İstanbul Anadolu yakasında Acıbadem, Ataşehir, Batı Ataşehir, Beykoz, Bostancı, Caddebostan, Çekmeköy, Erenköy, Göztepe, Kadıköy, Kartal, Kavacık, Kurtköy, Maltepe, Suadiye ve Ümraniye semtlerinde hizmet vermektedir. İstanbul’un en yoğun nüfuslu semtlerinden bir tanesi olan Caddebostan’da danışmanlık hizmetlerine sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Caddebostan Bebek Bakıcısı, Caddebostan Çocuk Bakısı, Caddebostan Yaşlı Bakıcısı, Caddebostan Hasta Bakısıcı gibi hizmetlerimizle siz değerli ailelerimizin danışmanlık ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmaktayız. Yatılı – gündüzlü bebek bakıcısı, anne yardımcısı, dadı, ikiz bebek bakıcısı, bebek hemşiresi, çocuk gelişimi mezunu, pedagog, yabancı dil bilen bakıcı, oyun ablaları ve part-time çocuk bakıcısı alanlarında ailelere personel temin etme konusunda Türkiye’nin en eski ve en tecrübeli danışmanlık şirketi olarak her zaman yanınızdayız.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Arıyorsanız Doğru Adrestesiniz!

Hayattaki en değerli varlığınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir bakıcı arayışı içerisinde olabilirsiniz. Caddebostan semtinde yaşıyorsanız ve çocuğunuzu emanet edebileğiniz güvenilir bir bakıcı arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Çünkü Tay Danışmanlık, Caddebostan Çocuk Bakıcısı ve Caddebostan Bebek Bakıcısı hizmetleriyle ailelerin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Bebek veya çocuğunuzun bakımı için ailelerle birlikte hareket ederek onlara gerektiği noktalarda yardımcı olan bakıcılarımız için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve konuyla ilgili olarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tay Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?