Tay Danışmanlık / Çekmeköy

Çekmeköy Danışmanlık Hizmeti

Çocuk bakıcısı, eve yardımcı bayan, yatılı bakıcı, özel şöför, villaya karı-koca hizmeti, aşçı, ofis personeli, pedagog, bebek bakıcısı, ikiz bebek bakıcısı, hasta bakıcı, evde yaşlı bakımı, evde hasta bakımı gibi hizmetleri en kaliteli şekilde müşterilerine sunan danışmanlık firmamız İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy semtinde hizmetinizdedir. Tay Danışmanlık olarak Çekmeköy semtinin yanı sıra Acıbadem, Ataşehir, Batı Ataşehir, Beykoz, Bostancı, Caddebostan, Erenköy, Göztepe, Kadıköy, Kartal, Kavacık, Kurtköy, Maltepe, Suadiye, Ümraniye ve Üsküdar semtlerinde de ihtiyacınız olan tüm danışmanlık hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Nitelikli, Güvenilir ve Tecrübeli Çocuk Bakıcıları

Bebeğinizi, çocuğunuzu veya hastanızı emanet edeceğiniz güvenilir ve tecrübeli kişiyi bulmak oldukça zordur. Bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı veya hasta bakıcısı arayan aileler, danışmanlık hizmeti veren firmaları araştırmaktadırlar. Daha sonrasında ise danışmanlık firmaları ailelerin bütçelerine ve aradıkları kriterlere en uygun olan adayları onlara önermektedir. Bu noktada güvenilir hizmet anlayışıyla uzun yıllardır bu sektörün içerisinde yer alan Tay Danışmanlık ailelerin bir numaralı tercihidir. Bizler, bakıcı bulmak gibi zorlu bir süreçte her adımda yanınızda olarak tecrübeli, titiz, eğitimli ve sağlam referansları olan bakıcıları sizlere bulmaktayız. Çekmeköy semtinde de verdiğiniz danışmanlık hizmetleriyle adımızdan sıkça söz ettirmekteyiz. Çekmeköy Çocuk Bakıcısı ve Çekmeköy Bebek Bakıcısı hizmetlerimiz ile sizlere nitelikli, güvenilir ve tecrübeli bakıcıları sunmaktayız.

Tay Danışmanlık ile Huzurlu Aileler, Mutlu Çocuklar!

Çekmeköy semtinde çocuk bakıcısı arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz! Çekmeköy’de oturuyorsanız, çalışan bir anneyseniz ve çocuğunuzu gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir bakıcı arıyorsanız Çekmeköy Çocuk Bakıcısı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tay Danışmanlık olarak, yatılı ya da gündüzlü olarak çalışabilecek personel arayan ailelerimize çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı bulma ve temini konusunda büyük bir hassasiyetle yardımcı olmaktayız. Sizlere özenle seçilmiş ve aradığınız kriterlerinize en uygun olan personelleri sunmaktayız. Tay Danışmanlık hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştırmaya hazır mısınız?

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tay Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?