Tay Danışmanlık / Göztepe

Göztepe Danışmanlık Hizmeti

Uzun yıllardır danışmanlık sektöründe hizmet veren Tay Danışmanlık, İstanbul’un en kalabalık semtlerinden bir tanesi olan Göztepe’de de en kaliteli danışmanlık hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Göztepe danışmanlık hizmetlerimiz arasında; Göztepe çocuk bakıcısı, Göztepe bebek bakıcısı, hasta bakıcısı, özel şöför, ofis personeli, yaşlı bakıcısı, aşçı, pedagog, eve yardımcı bayan, yatılı bakıcı ve daha birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Firmamızın danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak kendinize ayıracağınız zamanı arttırabilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Üstelik sevdiklerinizi gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz güvenilir personellerimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Tay Danışmanlık ile Sevdikleriniz Güvende!

Bizler Tay danışmanlık olarak, bakıma ihtiyaç duyan bebeklerinize, çocuklarınıza, büyüklerinize ve hastalarınıza evinizin sıcak ortamında bakım hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak ilerlemekteyiz. İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren firmamız, Göztepe semtinin yanı sıra Acıbadem, Ataşehir, Batı Ataşehir, Beykoz, Bostancı, Caddebostan, Çekmeköy, Erenköy, Göztepe, Kadıköy, Kartal, Kavacık, Kurtköy, Maltepe, Suadiye, Ümraniye ve Üsküdar semtlerinde de danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir. Göztepe semtinde karşılaşacağınız bakıcı problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktayız. Göztepe Çocuk Bakıcısı ve Göztepe Bebek Bakıcısı hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Danışmanlık Konusunda İlk Tercihiniz: Tay Danışmanlık!

Profesyonellik ve tecrübe gerektiren konular olan bebek bakımı, çocuk bakımı, yaşlı bakımı ve hasta bakımı mutlaka işin ehli olan kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu bağlamda Tay Danışmanlık olarak yıllara dayanan tecrübemiz ve alanında eğitimli kadromuzla beraber sizlere ihtiyaç duyduğunuz tüm danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız. Ailenizde bakıma ihtiyacı olan yaşlı bireyler varsa ve onların fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarının bu konuda eğitim almış profesyoneller tarafından giderilmesini istiyorsanız veya çocuğunuzun tüm sorumluluğunu üstlenerek ona sizin şefkatinizle yaklaşabilecek bir dadı adayı arıyorsanız Tay Danışmanlığın hizmetlerine mutlaka göz atmalısınız. Danışmanlık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tay Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?