İletişim Formu :
İletişim Bilgilerimiz :

Adresimiz:
Atatürk Mahallesi Sedef 2 Blok 32 Ada Kat:1 Daire:7 Ataşehir / İstanbul

Telefon Numaralarımız:
0216 456 88 08 - 0216 456 88 07 - 0555 639 49 79

E-Posta Adresimiz:
info@taydanismanlik.com.tr

* OTOBÜS İLE ULAŞIM ;

Kadıköy den kalkan 19E - 19M - 14ŞB

Ümraniye den kalkan 13 numaralı otobüs ile Tay Danışmanlık ın hemen önünde ki '' Ataşehir Bulvarı Durağında '' inebilirisiniz.

Avrupa yakasından gelmek için Taksim den kalkan 256 numaralı otobüs ile aynı şekilde ulaşım sağlayabilirsinz.

*METRO İLE ULAŞIM ;

Kadıköy - Kartal metrosunu kullanarak Kozyatağı durağında inip hemen indiğiniz yerden kalkan Doğu Ataşehir minibüsüne binerek Tay Danışmanlık a ulaşabilirsiniz. ( Minibüsten inerken Bilfen Kolejinin önünde inin tam karşısında tabelamızı göreceksiniz!! )

*MİNİBÜS İLE ULAŞIM ;

Üsküdar sahilinden ve Kadıköy den kalkan Doğu Ataşehir minibüsü ve sarı dolmuşları kullanabilir '' Ataşehir Bulvarı '' durağında inerek Tay Danışmanlık a ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Taksim -Ataşehir dolmuşları ile de Avrupa yakasından kolaylıkla Tay Danışmanlık İnsan Kaynaklarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

*METROBÜS İLE ULAŞIM ;

Tay Danışmanlık a metrobüs ile ulaşmak için Uzunçayır durağında indikten sonra ,minibüs ile gelmek isterseniz Üsküdar dan kalkan Ferhatpaşa minibüsleri ile yada otobüs ile gelmek için 19 E ye binerek yada Kadıköy- Ataşehir sarı dolmuşlarını kullanarak kolaylıkla firmamıza ulaşabilirsiniz.

TAY DANIŞMANLIK;
DOĞU ATAŞEHİRiN GİRİŞİNDE ACIBADEM ATAŞEHİR HASTAHANESİNDEN 200 METRE İLERDE SAĞDA, ATAŞEHİR BİLFEN KOLEJİNİN TAM KARŞISINDADIR.