Tay Danışmanlık / Maltepe

Maltepe Danışmanlık Hizmeti

Tay Danışmanlık olarak geçmişten bu güne dek ailelerimiz için kaliteli ve güvenilir elemanlar temin ederek hizmetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürmekteyiz. Temel amacımız bakıma ihtiyaç duyan ve yanında bir destek arayan insanların yanında olarak yaşam standartlarını yükseltmektir. İstanbul’un Anadolu yakasında tüm semtlerde hizmet veren firmamız, aynı kalite doğrultusunda Maltepe’deki danışmanlık hizmetlerini de yürütmektedir. Maltepe halkı tarafından sıklıkla tercih edilen firmamız, Maltepe Bebek Bakıcısı ve Maltepe çocuk bakıcısı hizmetleriyle adından sıkça söz ettirmektedir.

En Kaliteli ve Güvenilir Danışmanlık Hizmetleri

İsanbul Anadolu yakasındaki tüm ilçelerde hizmet veren Tay Danışmanlık, sizlere bakıcı temini sağlayarak yaşadığınız zamanları rahat ve aktif bir şekilde geçirmenize olanak sağlıyor. Maltepe Çocuk Bakıcısı hizmetimiz ile bebeğinizi güvenilir ve tecrübeli bakıcılarımıza emanet edebilir, bu sayede kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Üstelik çalışan bir anne veya babaysanız siz işteyken çocuğunuz bakıcısıyla birlikte güvenle ve sağlıkla büyüyecektir. Bakıma ihtiyacı olan bir yaşlı hastanız varsa Tay Danışmanlık’ın Yaşlı Bakıcısı hizmeti hemen yardımınıza koşuyor. Alanında eğitim almış, referanslı ve güvenilir hasta bakıcılarımız, hastalarınıza veya yaşlılarınıza en kaliteli şekilde bakmaktadır. Gözünüzü arkada bırakmayan güven için Tay Danışmanlığı tercih ederek, Maltepe danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bakıma İhtiyacınız Varsa; Biz Buradayız!

İstanbul Maltepe semtinde güvenilir, eğitimli, enerjik, tecrübeli ve referanslı bir çocuk bakıcısı mı arıyorsunuz? Aradığınız kriterlere ve bütçenize en uygun olan elamanı bulabilmek için aylarca araştırma yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu zaman sürecinde özel hayatınız veya iş hayatınız aksayabilir. Tüm bu zorluklara gerek kalmadan sizin için en kaliteli hizmeti bizler araştırıyoruz, inceliyoruz ve size sunuyoruz. Sizin için en doğru ve güvenilir hizmete Tay Danışmanlık ile görüşerek ulaşabilirsiniz. Tay Danışmanlık’ın hizmetlerinden yararlanmak için hemen şimdi iletişim formumuzu doldurabilir, aradığınız bakıcıya en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tay Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?