Tay Danışmanlık / Üsküdar

Üsküdar Danışmanlık Hizmeti

İstanbul Anadolu yakasında Üsküdar semtinde hasta bakıcısı problemi ile karşı karşıya mı kaldınız? Veya çalışan bir annesiniz ve siz işteyken çocuğunuza sizin şefkatinizle yaklaşabilecek bir dadı mı arıyorsunuz? Ya da ev işlerinde size yardımcı olacak olan güvenilir birine mi ihtiyacınız var? Bu ve benzeri problemlerinizde alanında uzman ekibimizle birlikte yardımınıza koşmaktayız. Tay Danışmanlık’ın Üsküdar kolu olarak sizlere; Üsküdar Bebek Bakıcısı, çocuk bakıcısı, hasta bakıcısı, yaşlı bakıcı, eve yardımcı bayan, aşçı, villaya karı-koca personel temini, özel şöför ve yatılı bakıcı hizmetlerini sunmaktayız.

En Güvenilir Danışmanlık Hizmetleri

Toplumumuzdaki çalışan birey sayısının çokluğu düşünüldüğü zaman insanların danışmanlık hizmetlerine duymuş olduğu ihtiyaç görülmektedir. Tay Danışmanlık olarak, İstanbul Üsküdar semtindeki tüm danışmanlık problemlerinize en sağlıklı çözümleri üretmekteyiz. Sektörün sıklıkla tercih edilen danışmanlık firmalarından bir tanesi olarak, İstanbul Anadolu yakasındaki ailelerimizin mutluluğunu, huzurunu sağlamak ve onların hayatlarını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Rol model niteliğindeki çocuk bakıcılarından tutun da evinizdeki yaşlıların huzunu sağlayacak olan yatılı bakıcı teminine kadar her türlü bebek, çocuk, yaşlı ve hasta bakımı sorununuzda sizlerin yanında olmaktayız.

Tay Danışmanlık ile Güvendesiniz!

Hayatınızın en önemli varlıkları olan çocuklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi bulmakta zorlanıyor musunuz? Uzun süren uğraşlarınıza rağmen çocuğunuzu gerek bakımından gerekse güvenliğinden endişe etmeden gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz bir bakıcı bulamadınız mı? Öyleyse Tay Danışmanlık Üsküdar olarak; çocuk bakıcılığı konusunda deneyimli çocuk bakıcısı, dadı ve bebek bakıcısı elemanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Çocuğun günlük bakımını, beslenmesini, fiziksel güvenliğini sağlamak, çocuğun yaşına uygun etkinlikler hazırlamak, çocuğun bulunduğu ortamın temizlik ve düzenini sağlamak gibi görevleri bulunan çocuk bakıcıları büyük bir titizlikle seçilmesi gereken personellerdir. O yüzden sektörün lider firması olan Tay Danışmanlık ile çalışarak bu görevleri en kaliteli şekilde yerine getiren çocuk bakıcılarımız ile tanışabilirsiniz. Üsküdar Çocuk Bakıcısı ve diğer tüm danışmanlık hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tay Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?