Tay Danışmanlık / Acıbadem

Acıbadem Danışmanlık Hizmeti

Uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermekte olan Tay Danışmanlık, güven ilkesi doğrultusunda müşterilerine çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı, eve yardımcı bayan, yatılı bakıcı ve daha birçok hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla dikkat çeken Tay Danışmanlık, müşterilerine en uygun çalışanı bulma konusunda büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Belgeli, ruhsatlı özel istihdam bürosu olarak faaliyet gösteren şirketimiz, tüm İstanbul’da olduğu gibi Acıbadem semtinde de sizlere ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunmaktadır. Çalışan anne ve babalar, çocuklarını gönül rahatlığıyla emanet edebilsin diye Acıbadem bebek bakıcısı ve Acıbadem Çocuk Bakıcısı hizmetlerimizle karşınızdayız.

Güvenilir ve Profesyonel Çocuk Bakıcıları

Bebeğinizle veya küçük çocuğunuzla çalıştığınız için yeteri kadar ilgilenemiyor musunuz? Ya da ev işlerinde size yardımcı olacak bir bayana mı ihtiyacınız var? Veya bir ev kadını olsanız bile bebeğinizin sorumluluğunu sizinle paylaşacak güvenilir ve nitelikli bir bakıcı mı arıyorsunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz! Tay Danışmanlık, bebeklerinize ve çocuklarınıza tıpkı bir anne şefkati ile bakan bakıcıları sizin için özel olarak seçmektedir. İstanbul Acıbadem semtinde yaşıyorsanız ve bebek bakıcısı problemiyle karşı karşıya kaldıysanız Acıbadem Bebek Bakıcısı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çocuklarınız İçin En Doğru ve Güvenilir Bakım!

Çalışan anneler, kimi zaman istemeyerek de olsa çocuklarına fazla zaman ayıramayabilmektedir. Böyle durumlarda çocuklarının sorumluluklarını güvenilir ve tecrübeli dadılara devretmek durumunda kalıyorlar. Ancak çocuğunuzu emanet edeceğiniz kişinin son derece güvenilir, ilgili, samimi ve tecrübeli olması gerekmektedir. Bu noktada çocuk bakıcısı bulmak ve doğru kişiyi seçmek sanıldığı kadar kolay olmamaktadır. O yüzden bizler Tay Danışmanlık olarak bu zorlu süreçte sizlere en güvenilir ve hızlı sonuçları sunmaktayız. Ebeveynlerin bebekleri veya çocukları ile ilgili sorunlarına çözüm yolları geliştirmek adına her zaman yanınızdayız. Acıbadem bebek bakıcısı, yatılı bakıcı veya çocuk bakıcısı arıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tay Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?