Tay Danışmanlık / Hakkımızda

TAY Danışmanlık

KURUCUMUZ KİMDİR ?

Tay Danışmanlık 2005 yılında Tuba Kavak tarafından kurulmuştur.

Kendisi 1979 Gölcük doğumlu olup, lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Lisans Bölümünde tamamlamıştır. Sonrasında çocuk gelişimi , ebeveyn ve aile danışmanlığı eğitimleri ile birlikte istihdam sektöründeki çalışmalarını esas alarak İş ve Meslek Danışmanı olmuştur.  Evli ve 2 çocuk sahibidir.

Firmamız Hakkında

2005 yılında ” Sevdikleriniz Emin Ellerde ” ilkesiyle yola çıkan Tay Danışmanlık 16 yıllık süreçte ilkesine sahip çıkarak birçok aileyi bakıcıları ile buluşturup aynı zamanda birçok kadına iş alanında istihdam sağlamıştır. Bu konudaki özveri ve güven duygusunu baz alarak 7/24 çalışma şekliyle birçok işveren ve iş arayan kişilere hizmet veren Tay Danışmanlık Türkiye’de sektöründe önde gelen firmalardan biri olmuştur.

Misyonumuz

Hizmet sektöründe önemli bir yer kaplayan İnsan Kaynakları gelişen değişen günümüz çalışma hayatında büyük bir alan haline gelmiştir. Toplumumuzda hem çalışan ebeveynlerimizin konforunu sağlamak, çocukları için güvenli bir ortam oluşturmak, hemde uygun çalışma olanaklarını genişletip kendi emeğini ortaya koyan bakıcı adaylarımıza istihdam sağlamak amacıyla hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz ilk yıldan bu yana ilke edindiğimiz mutlu çocuk ancak mutlu ve güvenli bir ortamda büyüyebilir algımızı her geçen yıl sürdürerek Türkiye de yüzlerce aileye hizmet verdik ve her geçen gün daha da büyük bir aile olarak devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz ailelerimiz ve adaylarımızın konforunu sağlayıp güleryüzlü geribildirimini almaktır.


  Sıkça Sorulan Sorular

   İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermekteyiz.

  Size en uygun bakıcı adaylarını sizinle görüştürmek için öncelikle talebinizi oluşturuyoruz.
  Ücretsiz yapılan çalışmanız sonucunda size en uygun aday profilini portföyümüzden seçerek aynı gün içinde size sunuyoruz.

  Görüşmeler tecrübeli müşteri temsilcisi eşliğinde ofis ortamında veya telefon konferans şeklinde yapılıyor.
  Bakıcı seçme görüşmeleri sonrasında çalışmak istediğiniz adayın evrakları ( detaylı sağlık raporu , ikametgah ve adli sicil kaydı ) hazırlanıyor.
  Ve firmamız ile işveren ailelerimiz arasında 4 aylık geçerli olacak bir sözleşme yapılıyor.
  bakıcınız ile çalışma süreciniz firmamızın deneyimli bir müşteri temsilcisi tarafından takip ediliyor ve belirli aralıklar ile memnuniyet kontrolleriniz gerçekleştiriliyor.

  Sözleşme gereği adayı başlattığınız tarihten itibaren 4 ayda 2 aday değiştirme hakkınız vardır. Bu süreçte müşteri temsilcisi hizmet vermeye devam etmektedir.

  Firmamızla bakıcı-personel anlaşması yapıldığında sözleşme imzalanır. Danışmanlık hizmet bedeli işverenden 1 maaş alınır.
  Firmamız İŞKUR tarafından 220 sayılı izin belegesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir.
  4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır

  2005 YILINDAN BU GÜNE TAY DANIŞMANLIK İLE SEVDİKLERİNİZ EMİN ELLERDE…

  Whatsapp
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Tay Danışmanlık
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?