Tay Danışmanlık / Beykoz

Beykoz Danışmanlık Hizmeti

Tay Danışmanlık olarak, bebek bakıcısı ve çocuk bakıcısı gibi ihtiyaçlarınıza en hızlı ve güvenilir çözümleri sunmaktayız. İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçelerinde hizmet veren Tay Danışmanlık, Beykoz Çocuk Bakıcısı, Beykoz bebek bakıcısı, Beykoz hasta bakıcısı ve Beykoz yatılı bakıcı hizmetlerini vermektedir. Firmamız çocuk bakma olayının sadece çocuğun altını değiştirmek, karnını doyurmak ve onu uyutmaktan ibaret olmadığının bilinciyle hareket etmektedir. Tüm bunların yanı sıra özellikle çalışan anne ve babaların çocuğa şefkatle yaklaşacak, öz bakımının yanında onun gelişimine katkıda bulunacak, gün içerisinde çocuğun yeteneklerini arttırıcı aktiviteler yaptıracak uzman kişilere ihtiyaçları vardır. Tam da bu noktada yıllara dayanan tecrübesiyle Tay Danışmanlık karşınıza çıkmaktadır. Bünyemizdeki tüm personellerimiz, çocuklarınızla en az sizin gösterdiğiniz hassasiyetle ilgilenmektedir.

Tay Danışmanlık ile Sevdikleriniz Emin Ellerde!

İstanbul Anadolu yakasında 7/24 eleman garantisi ile sunulan hizmetimizle siz sevgili ailelerimize bebeğinizi, çocuğunuzu, büyüklerinizi ve hastalarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz tecrübeli personeller sunmaktayız. Sizlere sunacağımız personellerimizi seçerken büyük bir titizlikle araştırmalarımızı yürütmekteyiz. Çocuk bakıcısı adaylarında dikkat ettiğimiz hususlar arasında öncelikle bebek ve çocuk bakımı yapabilecek niteliklere sahip olunması kriteri yer almaktadır. Adaylarımızı seçerken mesleki eğitim almış olmalarına, özen yaşantılarının düzenli olmasına, dış görünüme ve hijyen kurallarına önem vermesine, enerjik, neşeli ve güler yüzlü olmalarına özen göstermekteyiz. Tüm bu kriterleri sağlayan adayları bünyemize alarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Çocuk Bakıcılarının Önemi

Çocukların ve bebeklerin gelişiminde bakıcıların önemi oldukça büyüktür. Çocuğunuzun fiziksel ve bilişsel gelişimi için iyi bir bakıma ve bakıcıya ihtiyaç duyulmaktadır. Çocuğunuzun kendinin ve becerilerinin farkına varabilmesi konusunda günün büyük bir çoğunluğunu geçireceği bakıcısının büyük bir titizlikle seçilmesi gerekmektedir. Çünkü; çocuklar küçük yaşta aldıkları eğitim sayesinde becerilerinin farkına vararak kendilerini geliştirme fırsatı bulurlar. Bu noktada Tay Danışmanlık olarak, çocuklarınız için en kaliteli çocuk bakım hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Beykoz danışmanlık hizmetimiz ile çocuğunuz için aradığınız kriterlerdeki nitelikli,tecrübeli ve referanslı personeli temin etmek her zaman önceliğimizdir. Beykoz semtinde bebek bakıcısı problemiyle karşı karşıyaysanız Beykoz Bebek Bakıcısı hizmetimizden faydalanmak için bizleri arayabilirsiniz.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tay Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?