Tay Danışmanlık / Ümraniye

Ümraniye Danışmanlık Hizmeti

Tay Danışmanlık olarak İstanbul’un Ümraniye semtinde sizlere en kaliteli ve güvenilir danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız. Ümraniye, İstanbul’ un en hızlı kentleşen ve nüfusu hızla artan; köy ve yöre geleneklerinin de aynen muhafaza edildiği bir kentleşme örneğidir. İstanbul’un nüfus bakımından en kalabalık üçüncü, Anadolu Yakası’nın en kalabalık ilçesidir. Nüfus yoğunluğunun fazla oluşu sebebiyle Ümraniye semtinde sıklıkla danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Tam da bu noktada sektörün öncü danışmanlık şirketlerinden olan firmamız, siz değerli ailelerimizin yardımına koşmaktadır. Ümraniye semtinde vermiş olduğumuz Ümraniye Çocuk Bakıcısı , Ümraniye Bebek Bakıcısı, Ümraniye Hasta Bakıcısı, Ümraniye Yaşlı Bakıcısı ve daha birçok hizmetimizden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Ailelerin Bir Numaralı Tercihi: Tay Danışmanlık!

Tay Danışmanlık Ümraniye olarak, Ümraniye Bebek Bakıcısı , çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcısı, villaya karı-koca personel temini, eve yardımcı bayan, aşçı, pedagog, hasta bakıcısı, yatılı bakıcı hizmetleri ve daha birçok hizmetimizle her zaman yanınızdayız. Tay Danışmanlık firmamızın en çok tercih edilen hizmetleri arasında bebek ve çocuk bakıcılığı bulunmaktadır. Bebek ve çocuk bakımı konusunda güvenilir, eğitimli, tecrübeli, daha önce farklı ailelerde bebek bakıcılığı konusunda hizmet vermiş veya annelik deneyimi olan bebek bakıcıları ile hizmetinizdeyiz. Profesyonel eleme süreçlerinden geçerek seçilen bebek/çocuk bakıcılarımız ile çalışarak en doğru seçimi yapabilmeniz için uğraşmaktayız. Size özel olarak seçeceğimiz adaylarımız ile yaşam kalitenizi yükseltmeye geliyoruz.

Bakıcı Arıyorsanız; Doğru Adrestesiniz!

İstanbul’un en çok tercih edilen firmaları arasında yer alan Tay Danışmanlık hizmetleri olarak, ailelerimizin personel ihtiyaçlarınızı değerlendiriyor, en doğru, güvenli ve kaliteli çözümü en kısa zamanda onlara sunuyoruz. Çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, yaşlı bakıcısı, aşçı, ev işlerine yardımcılar, villaya karı-koca personel temini, hasta bakıcı ile ilgili İstanbul’un Ümraniye semtinde yaşayan ailelerin ilk ve tek tercihi olmak için her zaman hizmet kalitemizi ön planda tutmaktayız. Eviniz ve iş yeriniz için aradığınız nitelikli, güvenilir ve referanslı personellere ulaşmak için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tay Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?