isinbizden.net

İsinbizden.net, Tay Danışmanlık şirketinin beyaz yaka iş ve işçi bulma platformudur. Türkiye’nin önde gelen istihdam sektörü şirketlerinden Isinbizden.net, iş arayanlar ile iş verenleri bir araya getirir. Geniş aday havuzu, etkili filtreleme Özellikleriyle istediğiniz niteliklere sahip adayları ve uygun pozisyonlardaki iş imkanlarını kolayca bulmanızı sağlar. Hızlı ve kolay ilan verme imkanı sunan Isinbizden.net, hedeflerinize ulaşmanız için ideal bir platformdur.

bakicinbizden.net

Bakıcın Bizden, bebek ve çocuk bakıcılığından ev yardımcısına, hasta ve yaşlı bakıcılığından özel şoförlüğe kadar geniş bir yelpazede, mavi yaka iş ve işçi bulma hizmetleri sunan öncü bir platformdur. Deneyimli ve güvenilir kadrosuyla, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunar.

Bakıcın Bizden

Sayfamızı ziyaret ettiğinize göre bir çocuk bakıcısına, belki bir yaşlı bakıcısına belki de ev yardımcısına ihtiyacınız var.

İşin Bizden

İş ve eleman arayanların buluşma noktası

Profesyonel Bakıcı Hizmeti

Firmamız, sizlere en güvenilir, profesyonel ve tecrübeli bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı ve yaşlı bakıcısı bulmakta ve ailenizin güvenini, huzurunu ve mutluluğunu gözetmektedir.

Blog

ESENLER COCUK BAKICISI

2005 yılından beri sektörde öncü yasal bir bakıcı firması olarak...

CEKMEKOY BEBEK BAKICISI

2005 yılından beri sektörde öncü yasal bir bakıcı firması olarak...

Detaylı Bilgi Al

Eğitimli bakıcıları ebeveynler ile buluşturuyoruz.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tay Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?